Panel používateľa

Deflektory VW BEETLE NEW 3dv. od rv. 1998

Deflektory VW BEETLE NEW  3dv. od  rv. 1998

SKLADOM AKCIA

Deflektory VW NEW BEETLE, 3 dverový rok výroby od 1998 a vyššie

28,50 € s DPH

EAN: 31104

Výrobca: Heko

Deflektory VW NEW BEETLE , 3 dverový rok výroby od 1998 a vyššie.

Výhody deflektorov Heko pre auto VW NEW BEETLE , 3 dverový rok výroby od 1998 a vyššie.

• tvarované presne na mieru pre okná auta VW NEW BEETLE
• kvalitný materiál transparentnej dymovej farby s ochranou proti UV žiareniu
• efektný tuningový prvok – dodáva autu elegantný športový dizajn
• zníženie zahmlievania okien
• citeľne menšia hlučnosť jazdy
• ochrana pred prievanom a dažďom
• podpora prirodzenej cirkulácie vzduchu
• ideálne pre fajčiarov – pohodlné vetranie aj v zlom počasí
• jednoduchá inštalácia bez pomoci náradia
• výrobok spĺňa európske normy schválené TÜV SÜD, certifikát ISO 9001-2008

Ochrana pred hlukom a prievanom
       Po namontovaní deflektorov môžete pohodlne vetrať aj pri rýchlej jazde. Deflektory zabraňujú prudkému prúdeniu vzduchu a tvorbe prievanu. Vďaka tomu umožňujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu a znižujú zahmlievanie okien. Ich aerodynamický tvar účinne odkláňa prúdenie vzduchu od okien, čím sa citeľne znižuje hlučnosť jazdy.

Ochrana pred zlým počasím aj hmyzom
       Vďaka deflektorom môžete vetrať aj v zlom počasí. Aerodynamický tvar ochranných líšt proti prievanu usmerňuje prúdenie vzduchu smerom od okien, vďaka čomu dážď, sneh, hmyz ani prudké nárazy vetra nevniknú do interiéru auta.

Pre fajčiarov nevyhnutnosť
        Pre fajčiarov sú deflektory proti prievanu doslova nevyhnutnosťou. Vďaka tomu, že chránia okná aj v zlom počasí, je možné vetrať takmer permanentne a udržiavať v aute čistý vzduch aj počas fajčenia. Najväčšia výhoda pre fajčiarov je, že po odklepaní popolu ho prúdenie vzduchu vytvorené deflektormi odnesie preč od okna a popol nevlietava naspäť do auta.

Atraktívny dizajn a kvalitný materiál
        Deflektory sú vyrobené z vysoko kvalitného akrylového materiálu so zníženou priepustnosťou UV-žiarenia. Každý typ je tvarovaný pre konkrétny model automobilu tak, aby presne lícoval s oknom a vizuálne podčiarkol celkový dizajn auta. Protiprievanové ochranné lišty sú v dymovej farbe, vďaka čomu dodajú autu elegantný vzhľad, no nezhoršia výhľad z vozidla.

Spĺňajú normy a štandardy EÚ
         Nami predávané deflektory spĺňajú bezpečnostné normy a štandardy EÚ pre použitie v automobiloch. Všetky modely boli testované a schválené nemeckým inštitútom TÜV SÜD, ktorý im pridelil certifikát ISO 9001-2008.*
* TÜV SÜD je štandardizačná nezávislá organizácia, ktorá testuje zariadenia a výrobky za účelom ochrany ľudí aj životného prostredia.

Bezpečné balenie a dodanie
          Všetky objednávky balíme vlastnoručne tak, aby doručenie tovaru prebehlo čo maximálne bezpečne a tovar dorazil bez poškodenia. Deflektory pred odoslaním vizuálne kontrolujeme, aby sme odosielali kvalitný tovar bez poškodenia. Pokiaľ by sa aj napriek tejto starostlivosti pri balení stalo, že dostanete poškodený tovar, ochotne s Vami od komunikujeme možnosti reklamácie a výmeny poškodených deflektorov a preto nás neváhajte kontaktovať.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info