Parkovacie senzory Vertex 4 XD-354 čierne

Parkovacie senzory Vertex 4  XD-354 čierne

SKLADOM

Vertex BASIC 4 XD-354 čierne

19,99 € s DPH

Výrobca: NSSC®

Parkovacie senzory umožňujú ľahšie a bezpečnejšie . Pracujú na princípe sonaru – vysielajú ultrazvukové vlny, ktoré sa po odraze od prekážky vrátia, a parkovací senzor na základe doby odozvy vyhodnotí vzdialenosť od prekážky.  správne a  rozpoznajú prekážky na ceste a .

 

Vysoko kvalitné 4 bodové parkovacie , ktorý zobrazuje vzdialenosť k prekážke, a ukazuje na ktorej strane vozidla je umiestnená bariéra. Ak sa vozidlo blíži k prekážke veľmi blízko (20 cm), na displeji sa zobrazí vzdialenosť „0,0". vodiča v prípade,  prostredné dve ultrazvukové nachádzajúcu sa vo vzdialenosti 1,5 m za autom, zatiaľ čo 2 bočné senzory vo vzdialenosti 1m. Zariadenie pracuje správne iba v prípade, že sa auto pohybuje rýchlosťou menšou ako 5 km/h. Parkovacie senzory môžu byť namontované do zadného ako aj predného nárazníka. Ultrazvukové senzory by nemali byť špinavé. Blato, prach, atď. môžu spôsobiť nežiaducu prevádzku.

Špecifikácia:

Prevádzkové napätie DC12 V

Napájací prúd 20 mA ~ 200mA

Detekcia vertikálne 90 a horizontálne 90 cm

Maximálny príkon 4W

Meranie vzdialenosti k prekážke

Prevádzková teplota (° C) -40 ~ +80

 

Súprava obsahuje:

Centrálna riadiaca jednotka, štyri ultrazvukové senzory, display, kábel pre pripojenie napájania, špeciálny vrták na vŕtanie dier do nárazníka na senzory, obojstrannú lepiacu pásku nalepenie riadiacej jednotky a displaya (nemusí sa vŕtať do prístrojovej dosky)

Parkovacie senzory

, 9.2.2017 13:46:38

Dobrý deň, chcem sa spýtať máte parkovacie senzory aj v striebornej farbe? A sada obsahuje aj displej na prístrojovú dosku? Ďakujem

Dobrý deň, senzory dodávame v troch ...

, 9.2.2017 13:50:25

Dobrý deň, senzory dodávame v troch odtieňoch. čierna biela a strieborná. V objdnávke do poznámky treba uviesť že máte záujem o strieborné. www.naauto.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info